nazwa firmy na fakturze

Nazwa firmy na fakturze: Mega-Tech radzi jak się wygodnie fakturuje

Nie musisz wpisywać ręcznie za każdym razem nazwy na fakturze. Firma Mega-Tech przygotowała dwa programy: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel maksymalnie ułatwiające fakturowanie.

 

Program dla małego biznesu – Faktura Small Business

Program do faktur Faktura Small Business to idealna propozycja dla małych biznesów. Program posiada podstawowe funkcjonalności, które wykorzysta firma do fakturowania. Można w nim wystawić faktury VAT, bez VAT, proforma, korekty, faktury ze split payment, faktury w obcej walucie, uproszczone, zaliczkowe, końcowe i wiele więcej. Oprogramowanie zostało przygotowane do generowania paragonów fiskalnych, dowodów sprzedaży czy plików JPK.

Użytkownik może liczyć na stałe aktualizacje spowodowane np. zachodzący zmianami prawnymi. Program pozwala wysyłać do kontrahentów wystawione faktury e-mailem, czy szybko je eksportować do znanych programów księgowych. Istnieje również możliwość tworzenia kartoteki np. klientów. Użytkownik może łatwo dostosować program do własnych potrzeb zmieniając np. wygląd wystawianych faktur, dodając własne logo, pieczątkę, czy definiować własne formy płatności.

 

Program dla większego biznesu – Faktura Small Business Handel

Wystawianie faktur z programem Faktura Small Business Handel jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które korzystają z zaplecza magazynowego. Jak sama nazwa wskazuje jest to program do handlu, zatem posiada wbudowany moduł magazynowy. Takie rozwiązanie pozwala wystawiać dokumenty magazynowe takie jak: PW, WZ, PZ, MM i RW. Użytkownik może na bieżąco sprawdzać stany towarów, wykryć braki i przeprowadzić spis z natury.

Fakturowanie z użyciem tego oprogramowania to dobra propozycja dla firm ceniących sobie wygodę i uniwersalność rozwiązań. Program FSBH jest rozszerzeniem Faktura Small Business, zawiera więc wszystkie funkcjonalności dostępne w wersji podstawowej. Dodatkowo użytkownik może wystawiać dokumenty kasowe, czy prowadzić ewidencję zakupów. Program pozwala także tworzyć komplety towarów, oferty, cenniki, zamówienia oraz kartoteki towarów i klientów.

Korzystając z opisanych programów możesz być spokojny o właściwy zapis na fakturze nawet najbardziej skomplikowanej nazwy. Technologie oferowane przez Mega-Tech zrobią to w automatyczny sposób, co bardzo przydaje się w prowadzeniu biznesu.

 
[Artykuł sponsorowany]
 

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *