Konsultacje namingowe

Masz pomysł na nazwę firmy, ale nie jesteś pewien, czy jest ona wystarczająco chwytliwa i unikalna, czy spełnia założenia profesjonalnej nazwy? Nie wiesz, na jaką nazwę się zdecydować? Skorzystaj z konsultacji online, w ramach których weźmiemy pod lupę Twoje pomysły i poddamy je obiektywnej ocenie.

 

Konsultacje online w formie mailowej, telefonicznej lub wideorozmowy:

◼ Kompleksowa analiza nazw

Analiza językowa, semantyczna i brzmieniowa wykaże, co Twoja nazwa komunikuje klientom i jak prezentuje się od strony fonetycznej.

◼ Obiektywna ocena pomysłów

Dzięki szczegółowej analizie SWOT poznasz mocne i słabe strony Twojej nazwy oraz związane z tym szanse i zagrożenia w budowaniu marki.

 

◼ Wsparcie koncepcyjne

Bazując na naszym doświadczeniu, dowiesz się jakie techniki warto wdrożyć, aby dopracować obecne pomysły lub stworzyć zupełnie nową nazwę.

◼ Kreatywny warsztat namingowy

Poszerz konsultację o praktyczny warsztat w siedzibie Twojej firmy połączony z burzą mózgów i tworzeniem na żywo pomysłów na nową nazwę.

 

Skonsultuj pomysły na nazwę ze specjalistą od namingu, aby przekonać się, czy nazwa sprawdzi się na rynku:

dowiesz się, czy wybrana nazwa ma potencjał do budowy silnej marki
 
zobaczysz, czy Twój pomysł spełnia kluczowe założenia unikalnej nazwy
 
poznasz alternatywne rozwiązania, które pomogą Ci stworzyć nazwę
 

Konsultacja obejmuje analizę 1-3 nazw i kosztuje 250 zł brutto.

 

    Zapytaj o konsultację namingową ↴

     

    Serwis DobreImieFirmy.pl szanuje i chroni dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Użytkownik wysyłając wiadomość wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Konrad Buraczewski Kreacja Copywriting, NIP: 5881995800. Szczegóły w polityce prywatności.