nazwa dla wolontariatu

Dobronosze: naming w czasach pandemii

Dobronosze, bo niosą dobro tym, którzy szczególnie jego potrzebują. Na przykład w postaci zakupów dla seniorów, grupy najbardziej narażonej na koronawirusa. To nasza nazwa dla fundacji, szczytnej inicjatywy z Trójmiasta.

Dobronosze to grupa wolontariuszy, która chce zrobić coś dobrego w związku z epidemią koronawirusa.

Gdy niedawno dowiedziałem się o tej trójmiejskiej akcji (roboczo zwanej po prostu Zakupami dla Seniora), pomyślałem sobie, że tak fajny i potrzebny dziś projekt zasługuje na unikalną nazwę. Chociażby po to, aby łatwiej odróżnić ten konkretny projekt od podobnych, pojawiających się w całym kraju.

Tak powstała nazwa wolontariatu Dobronosze.

Dobronosze niosą pomoc m.in. starszym ludziom robiąc dla nich zakupy, wyprowadzając psa na spacer i podejmując szereg innych działań ułatwiających życie w trudnym czasie pandemii.

 

„Inicjatywa zyskała nazwę, na jaką zasługuje – błyskotliwą, dającą poczucie bliskości i jakoś tak swojsko dobrą. Dzięki temu pomoc trafi do większej liczby osób. Brawo!” – ocenia Kuba Dusza, content creator związany z projektem Dobronosze.

Cieszę się, że za pomocą nazwy mogliśmy dołożyć własną cegiełkę do szczytnego projektu. Jeśli i Ty chcesz zostać Dobronoszem, wziąć udział w zbiórce na zakupy, sprawdź jak możesz pomóc.

 

PS. Zastanawiasz się jak nazwać fundację? Wyślij wiadomość:

  Zapytaj o dobrą nazwę dla Twojej firmy ↴

   

  Serwis DobreImieFirmy.pl szanuje i chroni dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Użytkownik wysyłając wiadomość wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Konrad Buraczewski Kreacja Copywriting, NIP: 5881995800. Szczegóły w polityce prywatności.

   

  Komentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *