Portfolio

Zobacz wybrane nazwy, jakie stworzyliśmy dla naszych klientów i [zapytaj] o dobrą nazwę dla swojej firmy.

nazwa firmy transportowej

Nazwa dla firmy transportowej o charakterze sugestywnym zbudowana na kanwie angielskiego słowa „arrive”, czyli przybyć, przyjechać. Arivel ma perswazyjny wymiar, ponieważ mówi nie tylko o samej jeździe, transporcie, ale przede wszystkim o dostarczeniu ładunku lub przewiezieniu osób na miejsce, na czas.

nazwa centrum nurkowego

…czyli Pogromcy Głębiny. Odważna nazwa dla centrum nurkowego nawiązująca do branży poprzez głębinę, a jednocześnie ciekawie charakteryzująca, wartościująca markę. Nazwa buduje wizerunek firmy, wręcz społeczności wypowiadającej wojnę głębinom, zapewniającej wszystko co trzeba do „ujarzmienia” głębin.

nazwa firmy budowlanej

Naming firmy remontowo-budowlanej o charakterze merytorycznym. Zgodnie z życzeniem, w przejrzysty sposób wiąże firmę z branżą i jasno komunikuje, jaka działalność się pod nią kryje: renovation – usługi remontowe.

nazwa firmy spedycyjnej

Nazwa dla firmy transportującej ładunki w warunkach chłodniczych. Arktykę, symbol zimna, chłodu płynnie wtapiamy w słowo „cars” nawiązujące do usług transportowych. Arcticars to rzeczowy przekaz zawarty w ciekawym, wyróżniającym się na tle konkurencji opakowaniu.

nazwa sklepu zdrowa zywnoscia

Uniwersalna, bliska zdrowia i natury nazwa dla marki reprezentującej takie same – zdrowe i naturalne wartości. Tu natura płynnie wpisana jest w nazwę, automatycznie łączy firmę z naturalnymi produktami. Nazwa jest dźwięczna, łatwa to wypowiedzenia, kojarzy się pozytywnie.

nazwa biura nieruchomosci

Nazwa dla biura nieruchomości i zarazem firmy budowlanej. Wyzwaniem było stworzenie takiej nazwy, która odpowiednio zespoi oba filary działalności. Udało się to w Constrado, która wiąże firmę z działalnością budowlaną (construction) oraz z handlem nieruchomościami (trade). Oba pojęcia płynnie łączą się ze sobą tworząc zwartą całość.

nazwa restauracji

Nazwa dla restauracji będąca jednocześnie nowym pojęciem wprowadzającym nową jakość na kulinarnej mapie Sopotu. Nazwa ta w wymowny i bezpośredni sposób oddaje nowoczesny charakter miejsca i restauracji.

nazwa biura projektowego

Nazwa dla biura projektowego odwołująca się do fundamentów, podstaw przedstawiając markę jako fundament – podstawowy wybór dla budowy domu. Stylizowane na łacińskie brzmienie zapewnia nazwie ciekawy, fachowy wydźwięk.